♥..CHCEŠ SPŘÁTELIT..? NAPIŠ SEM
HLÁSNI PRO MĚ TADY JSEM TAM JAKO LUCINDA
MOJE KLIKAČKA:
<< POUŽÍVEJ JAKO ZDROJ
!!!!! NEKOPÍRUJ BEZ ZDROJE !!!!!


Březen 2010

Peníze

8. března 2010 v 17:09 | LucinDa |  ♥ NásTěnKa
PENÍZE

Tady píšu článek na téma peníze. Je tu spíše pro to že chci napsat na tento měsíc něco na hlavní stránku Blog.cz do sekce Téma týdne. Určitě víte.. :)

Tak začneme...

Jak si vydělat..?
Dospělí:
CHODÍ DO PRÁCE A NEBO NA BRIGÁDY.
Děti: MYSLIM ŽE OD 15TI LET MŮŽETE CHODIT NA BRIGÁDY.
jinak...
-nějaký děti dostávají kapesné každý měsíc nebo jak to mají domluvené s rodičema..
-nějaký to mají doma zařízeny tak že dětem dávají třeba za každou jedničku co donese ze školy
- a nějaký to mají doma zase že když vyluxuje nebo umyje něco, apod. tak dostane taky nějaké peníze.
-nějaký když si rodičům řeknou tak dostanou! což si nemyslim že je nejlepší když se děti učí hospodařit s penězma..

ZA CO NEJLÉPE UTRÁCET..?

když si máš do škoyl koupit nějakou učebnici..koupíš si učebnici nebo triko co se ti líbilo v obchodě..? >> rozumější bude když si koupíte spíše tu KNIHU.. než tričko, kterých máte doma plnou skříň.

Tím chci říct že když si něco kupujete tak nejdříve byjste měly zvážit jestli to není blbost, jestli to opravdu potřebujete, a jestli za to tu částku opravdu chcete dát.
PENÍZE SI Z PRSTU NEVYCUCÁŠ..

Peníze...Tento pojem používáme každodenně, ale málo z nás se zamýšlí nad tím, co to peníze vlastně jsou. Pro někoho peníze znamenjí neuvěřitelnou moc a úspěch ve společnosti, pohodlný život, žádné starosti, atd. ale opak je pravdou. S penězi je opravdu život pohodlnější ale ne v každém směru, protože na světě stále existuje jedna špatná vlastnost lidí, a to je ZÁVIST. Jsou lidi kteří ti ty peníze můžou tak závidět, až ti je nepřát. Neuvědomí si třeba že každý nad tím musel nějak dřít, snažit se a pracovat. Je pravda že s penězi je život pohodlnější, můžete si koupit daleko více věcí a lepších věcí, dopřávat svým blízkým to co si zrovna přejí,...
ale položte si někdy otázku...->>
jsou peníze opravdu to nejdůležitější..? Podle mě ne! Každý má na to svůj názor.. KAŽDÝ CHCE >> ŠTĚSTÍ, LÁSKU, PENÍZE,ZDRAVÍ,SPOKOJENOST,atd.. ale z těchto věcí ty peníze nejdůležitější nejsou.. uvědomte si to sami.. :)

My máme české peníze.. Někde mají, eura,libry,apod.. všude se platí jinými penězi. My nejspíš budeme taky brzy platit eurama. Stejně si myslím že si to VŽDYCKY VŠICHNI TADY OD NÁS BUDOU V HLAVĚ PŘEPOČÍTÁVAT TY AURA DO NAŠICH NEŽ SI ZVYKNOU.. :D :)

Co dál na toto téma říct..?
Nic mě nenapadá....kdyby byly nějaký otázky.. >> KOMENTÁŘE <<

OMLUVA

8. března 2010 v 16:40 | LucinDa |  ♥ MojE KeCy
Dlouho jsem tu nebyla :( TAK SE CHCI OMLUVIT.. :)
HLAVNĚ VŠEM SB.. ;)

neviděli jste tu nový články, nový NIC.. ani jsme neobíhala a prostě na www.blog.cz a www.barbie-star-girl.blog.cz a blogy SB >> nenavštívila !! ÁÁÁ LENOST !! STYDĚT SE...JINAK UŽ JSEM ZDRAVÁ ASIK 8 DNÍ :D takže toe v poo.. :) se tu mějte a já snad něco přidám :*